Aydın'ın Terasında Farklı Bir Deneyim Sunuyor.

 

Alesta Alışveriş ve Yaşam Merkezi 01.02.2016 tarihinde Adnan Menderes Üniversitesi Öğrenci Yaşam Merkezi olarak faaliyete geçmiştir. 

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüste yer alan Alesta AVM, öğrenciler için huzurlu bir ortam yaratmak, öğrencilerin ve Aydın halkının her türlü ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinmiştir.

Alışveriş Merkezimiz, gerek fiziki yapısı olsun gerek konumuyla olsun çok özel bir yere sahip kendine münhasır, mimari yapısıyla da fark yaratmaktadır. Genişr koridorlara sahip, yeşilliklerin içinde doğal havasıyla sağlıklı yaşam için vazgeçilmez açık bir Alışveriş Merkezidir.

Öğrencilerin ders çalışma alanları keyifli vakit geçirebilecekleri, sanatlarını icra edebilecekleri, çok çeşitli konseptte yemek yiyebilecekleri, ailelerinin rahatlıkla çocuklarını emanet edebileceği huzurlu bir ortama sahiptir

Rektörlükle birlikte titizlikle ortak hareket edip, çizgisini koruyan gelecek vadeden bir alışveriş merkezidir.

Alışveriş merkezimiz 7/24 açık olarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Adnan Mendere araştırma ve uygulama hastanesi, poliklinikler ve dersliklerin arasında yer alır.

Oto yıkama olarak, gelen hasta yakınların, öğretmenlere, vakit kaybetmeden araçlarını güvenle verip yıkatabilecekleri imkan sunuyoruz.

Kuaför, yine avm içinde hizmet veren kuaförümüz, hasta yakınları, hastane çalışanları ve personel aynı zamanda öğrenciler için mesai saatlerinde, boş zamanlarında kolaylıkla ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir kolaylık sunuyoruz.

Bowling: Aydında tek olan bowling salonu ve atış poligonları ve playstation oyunlarıyla, öğrenciler ve aileler eğlence anlamında da istedikleri her şeyi kalite standartlarının üzerinde bir hizmet alabilmektedirler.

ANITUR ile en güzel anılarınızı yaşayabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, kamil koç otobüs bileti her şehire kolaylıkla ulaşım için bilet sağlayabilirsiniz.

 

Alesta AVM'ye Nasıl Ulaşabilir siniz?

 

Alesta AVM’ye Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Araçla: İzmir – Denizli karayolundan arkeoloji müzerine devam edip, alt geçitten sola Adnan Menderes Üniversitesi Varyantı yokuşuna çıktıktan sonra Araştırma hastensinden düze ilerleyebilirsiniz.

Minibüsle Ulaşım
Ata Mahallesinden 17 Numara

Mimar Sinan Mahallesinden 15 Numara

Ayko ve Malazgirt tarafından 19 Numara

Bey Camii ve Şahir Merkezinden 10/11/16 Numara.

 (16 numara Telli Dede’den, 11 numara Işıklı, Kuyuludan ve DSİ’den, 10 numara ise Tokiden ulaşım sağlayabilirsiniz.)

Otogardan 2 Numara ile ulaşım sağlayabilirsiniz